Naujienos

Padėkos diena Viešvilės vaikų globos namuose

2010-12-15

Viešvilės vaikų globos namuose gyvena 14 mūsų rajono nepilnamečių vaikų, netekusių tėvų globos. Gražia tradicija tapo rengiama Padėkos diena globos namuose, kada ne tik iš Tauragės apskrities, bet ir Kauno, Vilniaus, kitų Lietuvos vietų į globos namus yra pakviečiami rėmėjai, buvę auklėtiniai.

Apdovanotieji „Pagarbos lašu"

2010-12-14
Gruodžio 17 d. 19 val. Šilalės kultūros centre vyks Savivaldybės padėkos diena. Jos metu „Pagarbos lašu“ bus apdovanoti:

Dėl Šilalės rajono gyventojams teikiamų paslaugų gerinimo bei atliekų tvarkymo programos paraiškų atrankos

2010-12-14

Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2007 m. gruodžio 20 d. sprendimu Nr.T1-309 sudaryta Šilalės rajono gyventojams teikiamų paslaugų gerinimo bei atliekų tvarkymo programos paraiškų atrankos komisija organizuoja programos paraiškų atranką.

XI-ajam „ARCO“ festivaliui pasibaigus

2010-12-13

2010 m. gruodžio 8 d. Kaune, Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, surengtas kasmetinis, jau XI - asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis „ARCO“. Festivalio organizatorės ir rengėjos Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojos L. Bliujienė, A. Brazauskienė, N. Pocienė.

Skelbiami Kilniausio poelgio, Dosniausios širdies ir Draugiškiausios bendruomenės rinkimai

2010-12-10

Artėjant gražiausiai metų šventei – Šv. Kalėdoms, naujienų iš Lietuvos regionų portalas
Lietuvos gidas skelbia Kilniausio poelgio, Dosniausios širdies ir Draugiškiausios bendruomenės rinkimus. Iki gruodžio 14 dienos siūlykite savo nominantus, už kuriuos „Žemaitijos gido“ skaitytojai galės balsuoti iki gruodžio 25 dienos. Rašykite mums apie žmones ir bendruomenes, kurie sušildo mūsų būtį savo buvimu šalia, savo darbais, savo meile daro mūsų gyvenimą prasmingesnį ir gražesnį.

Investicijos ir verslas – gyvenimo variklis

2010-12-10

Gruodžio 2 d. savivaldybė kartu su Šilalės verslininkų asociacija Jomantuose surengė konferenciją – susitikimą su rajono verslo bendruomene. Joje dalyvavo Seimo narys Jonas Jagminas bei vėliau prisijungęs Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, jo padėjėjas Vytautas Jucius, Ministro Pirmininko patarėjas, savivaldybės tarybos narys Raimundas Vaitiekus, Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, savivaldybės skyrių darbuotojai, Tarybos nariai, seniūnai. Buvo aptartos investicinės programos, finansuojamos iš Europos Sąjungos (ES) fondų bei savivaldybės biudžeto lėšomis, išklausyti pasisakymai.

Šilališkiai – respublikinio projekto „Tautos dvasios beieškant“ nugalėtojai

2010-12-10

2010 m. gruodžio 2-3 d. Šventojoje vyko etnokultūrinio projekto „Tautos dvasios beieškant“ aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimas. Šauni Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinės mokyklos 12 b ir 12 c klasių mokinių komanda projektui pateikė filmą apie mokykloje organizuotus etnokultūrinius renginius, išsamius renginių aprašymus bei atlikto tyrimo apie tokių renginių reikšmę mokyklos ugdymo procese analizę.

Šilalės suaugusiųjų bendrojo lavinimo vidurinei mokyklai 65

2010-12-08

Šventė ...

Ji ateina ...

Sugėrusi mėlyną dangaus švytėjimą, tylų žolės gyvenimą ir žemę girdančio lietaus šlamesį. Surinkusi greitą vėjo bėgimą, seno miško skliautų virpesį ir rytmetinius paukščių žodžius.

Ji ateina ...

Tarsi neįsidegęs laužas – vos vos rusena... Šildo rankas. Širdį. Pagaliau įsiliepsnoja ir savo karščiu užlieja žmones. Saulės jėgą paėmusi, ji pavasariškai išskleidžia sielos pumpurus. Sudrasko liūdesio drabužį.

Ištirpdo nuovargį. Mintis apvaisina sėklų branda.

Ji ateina ...

Visuotinis Šilalės „Apskritojo stalo“ susirinkimas

2010-12-08

Prieš keletą savaičių Šilalės kultūros centre įvyko Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ visuotinis susirinkimas. Jame buvo kviečiamos dalyvauti senbuvės sąjungos narės bei norinčios tapti „Apskritojo stalo“ dalimi.

„Šiaurietiškas ėjimas“ žiemą

2010-12-08
Sveiki visi, maži ir dideli, tie, kuriems šilta, ir sušalusieji, gerai nusiteikę, o gal liūdni!

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir liksite viskuo patenkinti bei kupini energijos. Jau šį šeštadienį (2010 m. gruodžio 11 d.) 11.30 val. pagaliau turime puikią galimybę išbandyti „Šiaurietikšo ėjimo“ lazdas ir peteisinti tokį jų pavadinimą. Visi renkamės prie Šilalės tvenkinio šalia tinklinio aikštelės. Ėjimo maršrutas priklausys tik nuo mūsų pačių. Tad iki savaitgalio!
Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras