Šilalės rajono savivaldybė

J. Basanavičiaus g. 2,

LT-75136 Šilalė

Tel. +370 449 76114

Faks. +370 449 76 118

El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Kodas 188773720

Iš viso lankytojų nuo: 2008-11-25 Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika

Naujienos

Vyko mokinių olimpinio festivalio krepšinio čempionato „Manija“ir tinklinio varžybos

2011-01-19

2010 m. gruodžio ir 2011 m. sausio mėnesiais vyko Šilalės rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio čempionatas „Manija“. Vaikinų grupėje komandos žaidė atkrentamosiose ir finalinio ketverto varžybose.

Pagal varžybų nuostatus į finalinio ketverto varžybas, kurios vyko 2011 m. sausio 7 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje iš karto pateko pirmas dvi vietas praėjusių metų čempionate užėmusios Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinės mokyklos komandos bei dvi geriausiai atkrentamosiose varžybose pasirodžiusios Pajūrio Stanislovo Biržiškio ir Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų komandos. Iš viso čempionate dalyvavo visos septynios rajono gimnazijos ir vidurinės mokyklos.

Finalinio ketverto varžybose pusfinalius laimėjusios Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinės mokyklos ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komandos pateko į finalą, o pralaimėjusios Pajūrio Stanislovo Biržiškio ir Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų komandos žaidė dėl trečios vietos.

Pastarosios varžybos žadėjo įdomią kovą, nes pirmojo pusfinalio susitikime labai gražiai ir sumaniai žaidę kaltinėniškiai teikė daug optimizmo, o pajūriškiai, nors tinkamai ir nepasipriešino Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinės mokyklos komandai, bet jų niekas iš anksto nenurašė, nes du šios komandos krepšininkai lanko krepšinio treniruotes Šilalės rajono sporto mokykloje, o ir kiti vaikinai neblogai išmano krepšinio subtilybes.

Vis dėlto daugiau jėgų išsaugoję trečiąją vietą iškovojo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazistai. Finalinės varžybos kaip ir praėjusiais metais buvo labai įdomios, kurias po atkaklios kovos laimėjo Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinės mokyklos komanda, antri liko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos vaikinai.

Merginų grupėje varžybos nebuvo organizuojamos, kadangi norą dalyvauti varžybose pareiškė tik Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda.

 

2010-2011 mokslo metų Šilalės rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio čempionato „Manija“ finalinio ketverto varžybų rezultatai:

I pusfinalis: Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija – Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 65:59;

II pusfinalis: Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinė mokykla – Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 111:50;

Varžybos dėl trečios vietos: Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija – Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 65:47;

Finalinės varžybos: Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinė mokykla –Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 61:58.

 

2011 m. sausio 13 d. Šilalės rajono sporto mokyklos sporto salėje Kvėdarnoje vyko 2010-2011 mokslo metų Šilalės rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo Pajūrio Stanislovo Biržiškio, Šilalės Simono Gaudėšiaus, Laukuvos Norberto Vėliaus ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijų 1995 metais gimusių ir jaunesnių mergaičių komandos.

Varžybos vyko vieno rato sistema, kur komandos tarpusavyje turėjo sužaisti po vieną susitikimą su kiekviena komanda. Nepralaimėjusios nė vienų varžybų kaip ir praėjusiais metais pirmąją vietą iškovojo Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinės, nors dauguma jų buvo net keletą metų jaunesnės už savo varžoves. Antroji vieta atiteko Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai, kuri tik po atkaklios kovos nusileido pirmąją vietą užėmusiai komandai. Trečios liko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mergaitės.

Šiais mokslo metais kaip ir praėjusiais berniukų tinklinio varžybos neįvyko, kadangi varžybose dalyvauti užsiregistravo tik dvi komandos, o pagal olimpinio festivalio reglamentą jeigu varžybose pareiškia norą dalyvauti mažiau kaip keturios komandos, jos yra neorganizuojamos.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Vaidotas Kėbla

2010-2011 m.m. Šilalės r. mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų rezultatai